Sukienki XXL na komunie

Wybierasz się na rodzinną uroczystość Komunii Świętej i nie wiesz jaką powinnaś założyć sukienkę na tę okazję? Wybrałyśmy dla Ciebie 9 sukienek w 3 różnych kolorach, które nie tylko idealnie wpiszą się w charakter wydarzenia, ale będą także odpowiednie dla Twojej sylwetki.

Wybór odpowiedniej sukienki na komunie nie jest prostym zadaniem. Wydarzenie ma bardzo uroczysty charakter, dlatego wiele fasonów i kolorów nie wypada założyć. Dodatkowo kupując sukienkę xxl na komunie musisz pamiętać także o tym, by była odpowiednia dla Twojej sylwetki i nie zaburzyła proporcji figury. Wybierając sukienkę, pamiętaj o odpowiedniej długości. Powinna ona sięgać do kolan lub lekko za. Jest to idealna długość dla sylwetki plus size, ponieważ zakrywamy problematyczną strefę ud, a uwypuklamy zgrabne łydki. Zwracaj także uwagę na rękawy przy sukience xxl. Jeżeli postawisz na kreację na ramiączkach, to w kościele powinnaś mieć na sobie okrycie wierzchnie. Na sam koniec pozostaje wybór odpowiedniego koloru sukienki xxl na komunie.

Jaką sukienkę wybrać na komunię?

Na taką uroczystość jaką jest komunia, najlepsze będą sukienki xxl w jasnych kolorach. Idealnie sprawdzą się beżowe, pudrowe, błękitne kreacje. Jeżeli nie czujesz się dobrze w takich barwach, to dobrym rozwiązaniem dla Ciebie będą szare lub granatowe sukienki xxl na komunie. Są to kolory na tyle neutralne, że spokojnie możesz założyć taką sukienkę. Na pewno unikaj mocnych, wyrazistych barw takich jak czerwony, pomarańczowy i czarny. Kolory te sprawdzą się dużo lepiej na mniej formalnych imprezach.