Cieliste szpilki na wesele

Znalezienie idealnej sukienki na wesele to połowa sukcesu. Do swojej kreacji potrzebujesz jeszcze dobrać odpowiednie buty. Nasz przegląd rozpoczynamy od cielistych szpilek, które są idealne dla sylwetki plus size. Zobacz, na co zwracać uwagę przy zakupie cielistych szpilek.

Przy wyborze sukienki plus size, zawsze powinnaś zwracać uwagę na dobranie odpowiedniego fasonu do swojej sylwetki. Dzięki temu Twoja figura nabierze odpowiednich proporcji, a Ty będziesz perfekcyjne prezentować się w sukience. Dobierając do sukienki na wesele duże rozmiary buty, powinnaś także zwrócić uwagę na to, by dany model szpilek pasował do Twojej sylwetki.

Cieliste buty na wesele

Cieliste szpilki to klasyczny model, który warto mieć w swojej szafie. W połączeniu z sukienką pięknie wyszczuplą i wydłużą sylwetkę. Mając figurę plus size wybieraj te cieliste szpilki, które są na lekkiej platformie i mają obcas w kształcie słupka. Unikaj cienkich obcasów, które mocno uwypuklą to, że masz powiększoną sylwetkę. Idealne będą także cieliste szpilki ze szpiczastym noskiem, które dodatkowo optycznie wyszczuplą Twoją stopę. Zobacz, jakie cieliste szpilki na wesele wybrałyśmy dla Ciebie.